calcPageSize())"
/>
Cameo
Cameo
| Collection Name | Cameo |
|---|---|
| Finish | Stone Grey |
| Guarantee | 6 Year Guarantee |
| Furniture Type | Vanity Unit |
| Mounting | Wall Mounted |
| Size | 400mm |
| Drawer/Door Mechanism | Soft-Close, Reversible Door |
| Basin Suitability | Cameo, 400mm Basins |
| Space Saving Solution | 55mm pipe void in rear |
| Assembly Type | Pre-Assembled |