calcPageSize())"
/>
Cameo
400mm floor mounted cloakroom unit, with reversible door in stone grey.Â
*Vanity unit only. Basin, taps, and accessories shown sold separately.
Cameo
400mm floor mounted cloakroom unit, with reversible door in stone grey.Â
*Vanity unit only. Basin, taps, and accessories shown sold separately.
| Collection Name | Cameo |
|---|---|
| Finish | Stone Grey |
| Guarantee | 6 Year Guarantee |
| Furniture Type | Vanity Unit |
| Mounting | Floor Mounted |
| Size | 400mm |
| Basin Suitability | Cameo, 400mm Basins |
| Space Saving Solution | 55mm pipe void in rear |